Strona główna
Szkoła Podstawowa nr 4
w Praszce
ul. Styczniowa 7
46-320 Praszka

tel. 34 359 10 21
e-mail:
kontakt@psp4.praszka.pl
» strona główna / Nasze sukcesy / Konkursy

Konkursy

UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w I sem. roku szkolnego 2016/2017)

POWIATOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ O PUCHAR STAROSTY
Kategoria:
• Zespół – „Czwóreczki” –I miejsce

KONKURS POLONISTYCZNY
etap szkolny:
• Zagrodnik Beata kl. VI – I m
• Czyż Sandrakl. VI – II m
• Cyrkler Zosia kl. VI – III m
• Ciupa Zuzia kl. VI – IV m

etap gminny:
• Zagrodnik Beata kl. VI – III m
• Czyż Sandra kl. VI – VII m

KONKURS MATEMATYCZNY
etap szkolny:
• Wróblewski Łukasz kl. V – I m
• Zagórski Jakub kl. V – I m
• Cyrkler Zosia kl. VI
• Zagrodnik Beata kl. VI
• Kowalczuk Michał kl. V
etap gminny:
• Zagórski Jakub kl.V – VIII m
• Wróblewska Łukasz kl. V – IV m

KONKURS HISTORYCZNY
etap gminny:
• Ciupa Zuzia kl. VI – II miejsce

KONKURS PRZYRODNICZY
etap szkolny:
• Zagrodnik Beata kl. VI – I m
• Ciupa Zuzia kl. VI – II m
• Cyrkler Zosia kl. VI – III m
• Czyż Sandra kl. V – IV m
• Kowalczuk Michał kl. IV – V m

JĘZYK ANGIELSKI
etap szkolny:
• Michał Kowalczuk kl. V – I m
• Zuzanna Ciupa kl. VI – II m
• Łukasz Wróblewski kl. V – III m
• Agnieszka Sieradzka kl. V – IV m
Wszyscy zakwalifikowali się do etapu gminnego.

etap gminny - pisemny
• Łukasz Wróblewski - III m

KONKURS NA NAJLEPSZĄ RECENZJĘ FILMOWĄ
w ramach projektu filmowego „NOWE HORYZONTY”
• Cyrkler Zosia kl. VI – I m

PROJEKT LITERACKO FOTOGRAFICZNY:
„MOJA MIEJSCOWOŚĆ LITERACKO” i „MOJA MIEJSCOWOŚĆ W OBIEKTYWIE”.


GMINNY KONKURS „PATRIOTYZM Z KLASĄ”

Klasa VI – I miejsce (wycieczka do Wraszawy)

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE.

  •  Konkurs plastyczny - „Ilustracja do utworu W.Chotomskiej”.
  •  Konkurs taneczny – „Taniec dla mojej pani” - klasy IV – VI.
  • Konkurs o krajach anglojęzycznych w ramach DNIA KULTURY BRYTYJSKIEJ.
  • Konkurs recytatorski – wiersze W. Chotomskiej.
  • Konkurs czytelniczy.
  • Konkurs na najpiękniejszą dynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UDZIAŁ UCZNIÓW W SZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH I ICH OSIAGNIĘCIA
(w I sem. roku szkolnego 2014/2015)

KONKURSY MUZYCZNE
POWIATOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ O PUCHAR STAROSTY
Kategoria:

• Chór - „Promyczki” – II miejsce
• Zespół – „Czwóreczki” – II miejsce
• Soliści – Kowalczuk Michał – I miejsce
Ciupa Zuzia – II miejsce

KONKURS POLONISTYCZNY
etap szkolny:
Krajcer Wiktoria kl. VI – 78%
Świtała Weronika kl. VI – 70%
etap gminny:
Krajcer Wiktoria kl. VI – VI m

KONKURS HISTORYCZNY

etap gminny:
Kołacha Jakub kl. VI – III miejsce
Siarkiewicz Michał kl. VI – V miejsce


JĘZYK ANGIELSKI
etap szkolny:
Krajcer Wiktoria - kl. VI
Zaremba Oliwia - kl. VI
Kołacha Jakub - kl. VI
Maślana Bartosz - kl. VI
Wróblewska Milena - kl. V
Nowicka Rozalka - kl. V
Kasprzak Weronika - kl. V
Zagórski Piotr - kl. V
Ciupa Zuzia - kl. IV
Soberka Kacper – kl. IV

etap gminny:
Wróblewska Milena – kl. V – V miejsce

RELIGIA
etap rejonowy
Wróblewska Milena – kl. V – VII miejsce
Zagrodnik Beata – kl. IV – XIV miejsce


KONKURSY PLASTYCZNE
„Górna Prosna w oczach dzieci”- Krupa Zuzia kl.VI
Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 – „Mój czas”(rozstrzygniecie wrzesień 2014r)
Falarz Weronika – Ogólnopolska laureatka
Świtała Weronika


KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

  • Szkolny przegląd kolęd i pastorałek.
  • Konkurs plastyczny - „Laurka dla nauczyciela”.
  • Konkurs taneczny – „Taniec dla mojej pani” - klasy IV – VI.
     

UDZIAŁ UCZNIÓW W SZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH  I ICH OSIAGNIĘCIA
(w IIsem. roku szkolnego 2014/2015).

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
Zajac Karina kl. II – I miejsce
Pokrywczyńska Paulina kl. III – II miejsce
Ziółkowska Aleksandra kl. II -udział
Szczecińska Maja kl. I -udział
Zaremba Oliwia kl. VI – udział

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI I PROZY „NA WSCHÓD OD BUGU”
Etap wojewódzki: Krajcer Wiktoria kl. VI – wyróżnienie I stopnia

KONKURS RECYTATORSKI IM. KS JANA TWARDOWSKIEGO
Etap dekanalny: Wróblewska Milena kl. V – I miejsce
Zagrodnik Beata kl. IV – II miejsce

GMINNY KONKURS PIOSENKI „SUKCES”
Kategoria zespół – „Czwóreczki” – I miejsce
Kategoria soliści – Duda Zosia kl. II – II miejsce

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIEŚNI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ w Kluczborku
Kowalczuk Michał kl. III – wyróżnienie

XVIII GALA PIOSENKI w Byczynie
Kowalczuk Michał kl. III – III miejsce

MIEJSKI KONKURS PIOSENKI – „OSIEDLOWE ŚPIEWOGRANIE”
Sieradzka Agnieszka kl. III – I miejsce

REJONOWY KONKURS MATEMATYCZNY „MATEMATYCZNE POTYCZKI”
Wróblewski Łukasz kl. III – I miejsce
Zagórski Jakub kl. III – III miejsce

XIV POWIATOWY SAMORZĄDOWY KONKURS „OŚMIU WSPANIAŁYCH”
Krajcer Wiktoria kl. VI –wyróżnienie

XXXVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
Etap gminny: Kołacha Jakub kl. VI – I miejsce
Siarkiewicz Michał kl. VI – I miejsce

KONKURS WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA „TRZYMAJ FORMĘ!”2014/2015
Etap powiatowy: Świtała Wernika kl. VI – wyróżnienie

OGÓLNOPOLKSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZWIERZAKI TO NIE PLUSZAKI”
Etap wojewódzki – Kołacha Jakub kl .VI – II miejsce

GMINNY KONKURS NA WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI
Kategoria - szkoły podstawowe PSP 4 – I miejsce


KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

  •  Konkurs plastyczny – „Moja szkoła”(w ramach obchodów dziesięciolecia nadania imienia).
      „Warto pomagać”(w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł).
  • Konkurs poetycki - „Moja szkoła”(w ramach obchodów dziesięciolecia nadania imienia).
  •  Konkurs literacki - „Warto pomagać”(w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł).
  • Konkurs muzyczny – „Sukces” (w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł).
  • Konkurs czytelniczy.
     

 


Szkoła Podstawowa nr 4 w Praszce