Strona główna
Szkoła Podstawowa nr 4
w Praszce
ul. Styczniowa 7
46-320 Praszka

tel. 34 359 10 21
e-mail:
kontakt@psp4.praszka.pl
» strona główna / Nasze sukcesy / Konkursy

Konkursy

 

 


OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW SP 4 W PRASZCE
W SZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH w roku szkolnym 2017/2018

POWIATOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ O PUCHAR STAROSTY – Krupa E
Kategoria solista kl. I-III:
• Alicja Szymańska – II miejsce

PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH W OLEŚNIE – Krupa E
– etap powiatowy
• zespół „Czwóreczki” - I miejsce

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA FRANCISZKAŃSKA WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE KOLBE
• Cyrkler Zofia kl. VII – VII miejsce
• Zagrodnik Beata kl. VII – VII miejsce

PRASZKOWSKI KONKURS PIOSENKI „SUKCES” – Krupa E
Kategoria solista kl. I-III:
• Alicja Szymańska – II miejsce
Kategoria zespoły powyżej 10 osób;
• Zespół CZWÓRECZKI – I miejsce

KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ – „WIERZBOWIZJA” – Krupa E, Łyczko K
• Maja Szczecińska – III miejsce


WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY –
Pisarczyk J
etap wojewódzki:
• Zagrodnik Beata kl. VII – finalistka

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO – Łyczko K
etap wojewódzki;
• Wróblewski Łukasz – finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS TECHNICZNY – Janczura D
etap wojewódzki;
• Sandra Czyż kl. VII – laureatka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” – Krupa E
etap powiatowy;
kategoria klasa VII i gimnazjum
• Zuzanna Ciupa kl. VII - I miejsce
etap wojewódzki;
• Zuzanna Ciupa kl. VII – II miejsce

POWIATOWY KONKURS „OŚMIU WSPANIAŁYCH” – Krupa E
• Zuzanna Ciupa kl. VII - laureatka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY-
„BEZPIECZNIE NA WSI MAMY – WYPADKOM ZAPOBIEGAMY
” – Krupa E
etap powiatowy;
• Dominika Krupa kl. IV a – II miejsce
• Lena Kołacha kl. V – wyróżnienie
• Sandra Pecyna kl. V – wyróżnienie
OSIĄGNIECIA SPORTOWE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (1000m dziewczyny ) – Rychter E
etap wojewódzki
Pokrywczyńska Paulina – XXIV m

XVIII TURNIEJ TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” – Rychter E, Ośródka M
etap powiatowy chłopcy – II miejsce
etap powiatowy dziewczyny – II miejsce

INDYWIDUALNE ZAWODY LA – Rychter E, Ośródka M
etap powiatowy
Nowicka Emilka kl. V - rzut piłeczką palantową – III miejsce
Minkina Dominik kl. VI – bieg 300 m – III miejsce


 

UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w II sem. roku szkolnego 2017/2018)

PRASZKOWSKI KONKURS PIOSENKI „SUKCES”
Kategoria solista kl. I-III:
• Alicja Szymańska – II miejsce
Kategoria zespoły powyżej 10 osób;
• Zespół CZWÓRECZKI – I miejsce

KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ – „WIERZBOWIZJA”
• Maja Szczecińska – III miejsce


WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY
etap wojewódzki:
• Zagrodnik Beata kl. VII – finalistka

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
etap wojewódzki;
• Wróblewski Łukasz – finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
etap gminny:
• Zagórski Jakub kl.V – I m
• Czyz Sandra kl. VII – X m
• Ciupa Zuzanna kl. VII – X

XX GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
• Beata Zagrodnik kl. VII – I miejsce
• Jakub Wcisło kl. IV b – II miejsce
• Julia Dzięcioł kl. III b – III miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS TECHNICZNY
etap gminny:
• Sandra Czyż kl. VII – I miejsce
etap wojewódzki;
• Sandra Czyż kl. VII – laureatka


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”
etap powiatowy;
kategoria klasa VII i gimnazjum
• Zuzanna Ciupa kl. VII - I miejsce
etap wojewódzki;
• Zuzanna Ciupa kl. VII – II miejsce

GMINNY PRZEGLĄ ZESPOŁÓW TEATRALNYCH
• Paulina Pokrywczyńska kl. VI - wyróżnienie

 

POWIATOWY KONKURS „OŚMIU WSPANIAŁYCH”
• Zuzanna Ciupa kl. VII - laureatka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY-
„BEZPIECZNIE NA WSI MAMY – WYPADKOM ZAPOBIEGAMY”
etap powiatowy;
• Dominika Krupa kl. IV a – II miejsce
• Lena Kołacha kl. V – wyróżnienie
• Sandra Pecyna kl. V - wyróżnienie

Wianek Świętojański – I miejsce w gminie


KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

 Konkursy plastyczne w ramach ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ
 Konkurs plastyczny – AUTOPORTRET
 Konkurs literacki - AUTOPORTRET
 Konkurs muzyczny SUKCES
 Konkurs taneczny z okazji POWITANIA WIOSNY

 

 

 

 

 

 

UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w I sem. roku szkolnego 2017/2018)

POWIATOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ O PUCHAR STAROSTY
Kategoria solista kl. I-III:
• Alicja Szymańska – II miejsce

PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH W OLEŚNIE – etap powiatowy
• zespół „Czwóreczki” - I miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY
etap szkolny:
• Czyż Sandra kl. VII – I m (80%)
• Ciupa Zuzia kl. VII – II m (78%)
• Zagrodnik Beata. Kl. VII – III m (76%)
• Cyrkler Zosia kl. VII – IV m (49%)
etap gminny:
• Zagrodnik Beata kl. VI – I m (90%) – zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
• Ciupa Zuzia kl. VII – V m (80%)
• Czyż Sandra kl. VI – IX m (74%)

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY
etap gminny:
• Jakub Zagórski – IV miejsce
• Łukasz Wróbewski – III miejsce

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
etap gminny - pisemny
• Ziółkowska Aleksandra
• Nowicka Emilia
• Zaremba Hubert
• Sieradzka Agnieszka
• Wróblewski Łukasz- zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
• Zagórski Jakub
• Kitajgrodzki Konrad
• Ciupa Zuzanna
• Idasiak Jakub

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
etap szkolny:
• Zagórski Jakub kl. VI – I m
• Wróblewski Łukasz kl. VI – II m
• Czyz Sandra kl. VII – III m
• Ciupa Zuzanna kl. VII – IV m
• Idasiak Jakub kl. VII - V
• Cyrkler Zosia kl. VII – VI m
etap gminny:
• Zagórski Jakub kl.V – I m
• Czyz Sandra kl. VII – VII m
• Ciupa Zuzanna kl. VII –VII m


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA FRANCISZKAŃSKA WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE KOLBE

• Cyrkler Zofia kl. VII – VII miejsce
• Zagrodnik Beata kl. VII – VII miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Zapobiegajmy pożarom”
IV gminne elimunacje
etap gminny;
kategoria klasa VII i gimnazjum
• Zuzanna Ciupa I m
kategoria kl.IV-VI
• Zuzanna Nalichowska – III miejsce
Kategoria kl. I - III
• Szyszka Grzegorz kl. III b


KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

 Konkursy plastyczne w ramach projektu BEZPIECZNA +
 DZIECI BEZPIECZNIE KORZYSTAJĄ Z SIECI
 WIĘCEJ WIEM ZDROWO JEM
 Z ODBLASKIEM BEZPIECZNIEJ
 Konkurs "DYNIA"

 

 

UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w I sem. roku szkolnego 2016/2017)

POWIATOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ O PUCHAR STAROSTY
Kategoria:
• Zespół – „Czwóreczki” –I miejsce

KONKURS POLONISTYCZNY
etap szkolny:
• Zagrodnik Beata kl. VI – I m
• Czyż Sandrakl. VI – II m
• Cyrkler Zosia kl. VI – III m
• Ciupa Zuzia kl. VI – IV m

etap gminny:
• Zagrodnik Beata kl. VI – III m
• Czyż Sandra kl. VI – VII m

KONKURS MATEMATYCZNY
etap szkolny:
• Wróblewski Łukasz kl. V – I m
• Zagórski Jakub kl. V – I m
• Cyrkler Zosia kl. VI
• Zagrodnik Beata kl. VI
• Kowalczuk Michał kl. V
etap gminny:
• Zagórski Jakub kl.V – VIII m
• Wróblewska Łukasz kl. V – IV m

KONKURS HISTORYCZNY
etap gminny:
• Ciupa Zuzia kl. VI – II miejsce

KONKURS PRZYRODNICZY
etap szkolny:
• Zagrodnik Beata kl. VI – I m
• Ciupa Zuzia kl. VI – II m
• Cyrkler Zosia kl. VI – III m
• Czyż Sandra kl. V – IV m
• Kowalczuk Michał kl. IV – V m

JĘZYK ANGIELSKI
etap szkolny:
• Michał Kowalczuk kl. V – I m
• Zuzanna Ciupa kl. VI – II m
• Łukasz Wróblewski kl. V – III m
• Agnieszka Sieradzka kl. V – IV m
Wszyscy zakwalifikowali się do etapu gminnego.

etap gminny - pisemny
• Łukasz Wróblewski - III m

KONKURS NA NAJLEPSZĄ RECENZJĘ FILMOWĄ
w ramach projektu filmowego „NOWE HORYZONTY”
• Cyrkler Zosia kl. VI – I m

PROJEKT LITERACKO FOTOGRAFICZNY:
„MOJA MIEJSCOWOŚĆ LITERACKO” i „MOJA MIEJSCOWOŚĆ W OBIEKTYWIE”.


GMINNY KONKURS „PATRIOTYZM Z KLASĄ”

Klasa VI – I miejsce (wycieczka do Wraszawy)

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE.

  •  Konkurs plastyczny - „Ilustracja do utworu W.Chotomskiej”.
  •  Konkurs taneczny – „Taniec dla mojej pani” - klasy IV – VI.
  • Konkurs o krajach anglojęzycznych w ramach DNIA KULTURY BRYTYJSKIEJ.
  • Konkurs recytatorski – wiersze W. Chotomskiej.
  • Konkurs czytelniczy.
  • Konkurs na najpiękniejszą dynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UDZIAŁ UCZNIÓW W SZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH I ICH OSIAGNIĘCIA
(w I sem. roku szkolnego 2014/2015)

KONKURSY MUZYCZNE
POWIATOWY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ O PUCHAR STAROSTY
Kategoria:

• Chór - „Promyczki” – II miejsce
• Zespół – „Czwóreczki” – II miejsce
• Soliści – Kowalczuk Michał – I miejsce
Ciupa Zuzia – II miejsce

KONKURS POLONISTYCZNY
etap szkolny:
Krajcer Wiktoria kl. VI – 78%
Świtała Weronika kl. VI – 70%
etap gminny:
Krajcer Wiktoria kl. VI – VI m

KONKURS HISTORYCZNY

etap gminny:
Kołacha Jakub kl. VI – III miejsce
Siarkiewicz Michał kl. VI – V miejsce


JĘZYK ANGIELSKI
etap szkolny:
Krajcer Wiktoria - kl. VI
Zaremba Oliwia - kl. VI
Kołacha Jakub - kl. VI
Maślana Bartosz - kl. VI
Wróblewska Milena - kl. V
Nowicka Rozalka - kl. V
Kasprzak Weronika - kl. V
Zagórski Piotr - kl. V
Ciupa Zuzia - kl. IV
Soberka Kacper – kl. IV

etap gminny:
Wróblewska Milena – kl. V – V miejsce

RELIGIA
etap rejonowy
Wróblewska Milena – kl. V – VII miejsce
Zagrodnik Beata – kl. IV – XIV miejsce


KONKURSY PLASTYCZNE
„Górna Prosna w oczach dzieci”- Krupa Zuzia kl.VI
Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 – „Mój czas”(rozstrzygniecie wrzesień 2014r)
Falarz Weronika – Ogólnopolska laureatka
Świtała Weronika


KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

  • Szkolny przegląd kolęd i pastorałek.
  • Konkurs plastyczny - „Laurka dla nauczyciela”.
  • Konkurs taneczny – „Taniec dla mojej pani” - klasy IV – VI.
     

UDZIAŁ UCZNIÓW W SZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH  I ICH OSIAGNIĘCIA
(w IIsem. roku szkolnego 2014/2015).

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
Zajac Karina kl. II – I miejsce
Pokrywczyńska Paulina kl. III – II miejsce
Ziółkowska Aleksandra kl. II -udział
Szczecińska Maja kl. I -udział
Zaremba Oliwia kl. VI – udział

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI I PROZY „NA WSCHÓD OD BUGU”
Etap wojewódzki: Krajcer Wiktoria kl. VI – wyróżnienie I stopnia

KONKURS RECYTATORSKI IM. KS JANA TWARDOWSKIEGO
Etap dekanalny: Wróblewska Milena kl. V – I miejsce
Zagrodnik Beata kl. IV – II miejsce

GMINNY KONKURS PIOSENKI „SUKCES”
Kategoria zespół – „Czwóreczki” – I miejsce
Kategoria soliści – Duda Zosia kl. II – II miejsce

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIEŚNI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ w Kluczborku
Kowalczuk Michał kl. III – wyróżnienie

XVIII GALA PIOSENKI w Byczynie
Kowalczuk Michał kl. III – III miejsce

MIEJSKI KONKURS PIOSENKI – „OSIEDLOWE ŚPIEWOGRANIE”
Sieradzka Agnieszka kl. III – I miejsce

REJONOWY KONKURS MATEMATYCZNY „MATEMATYCZNE POTYCZKI”
Wróblewski Łukasz kl. III – I miejsce
Zagórski Jakub kl. III – III miejsce

XIV POWIATOWY SAMORZĄDOWY KONKURS „OŚMIU WSPANIAŁYCH”
Krajcer Wiktoria kl. VI –wyróżnienie

XXXVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
Etap gminny: Kołacha Jakub kl. VI – I miejsce
Siarkiewicz Michał kl. VI – I miejsce

KONKURS WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA „TRZYMAJ FORMĘ!”2014/2015
Etap powiatowy: Świtała Wernika kl. VI – wyróżnienie

OGÓLNOPOLKSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZWIERZAKI TO NIE PLUSZAKI”
Etap wojewódzki – Kołacha Jakub kl .VI – II miejsce

GMINNY KONKURS NA WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI
Kategoria - szkoły podstawowe PSP 4 – I miejsce


KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

  •  Konkurs plastyczny – „Moja szkoła”(w ramach obchodów dziesięciolecia nadania imienia).
      „Warto pomagać”(w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł).
  • Konkurs poetycki - „Moja szkoła”(w ramach obchodów dziesięciolecia nadania imienia).
  •  Konkurs literacki - „Warto pomagać”(w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł).
  • Konkurs muzyczny – „Sukces” (w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł).
  • Konkurs czytelniczy.
     

 


Szkoła Podstawowa nr 4 w Praszce